Oglądało nas

197062
DzisiajDzisiaj185
WczorajWczoraj164
W tym tygodniuW tym tygodniu349
W tym miesiącuW tym miesiącu4104
Wszystkie dniWszystkie dni197062


E-dziennik


Sport

 

Drużyna Gimnazjum wystartowała w następującym składzie: Paweł Kołnierowicz, Przemek Bach, Rudnik Krzysztof, Jucha Michał.

Dziewczęta uplasowały się na IV miejscu w finale wojewódzkim co też jest doskonałym rezultatem.

Skład zespołu: Marzena Szeremeta, Magda Olchowik, Ewa Krupienik, Karolina Słoma, Paulina Saniukiewicz, Julia Maliszewska.

Gratulujemy życzymy dalszych sukcesów.
 

 

Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w piłce ręcznej Szkół Podstawowych

Nasza drużyna we środę 13 lutego wystartowała po raz pierwszy w turnieju o mistrzostwo powiatu sokólskiego w piłce ręcznej. Po zaciętej grze zdobyliśmy III miejsce o "włos" przegrywając awans. Oto wyniki spotkań:

SP Szudziałowo - SP Nowy Dwór 7 : 4

SP Szudziałowo - SP Sidra 4 : 4

SP Szudziałowo - SP Suchowola 6 : 6

SP Szudziałowo - SP Dąbrowa Białostocka 3 : 21

Skład naszej drużyny: Daniel Kulmaczewski, Kamil Kłosek, Kacper Korwek, Kamil Supranowicz, Galicz Jędrzej, Sobolewski Bartosz, Tomaszewski Dawid, Kędyś Marcin, Kiszkiel Patryk.

Nasze gratulacje...

 


 

Igrzyska Województwa Podlaskiego w Narciarstwie Biegowym

We wtorek 12 lutego odbył się finał wojewódzki szkół podstawowych w narciarstwie. Na starcie stanęło 9 szkół w kat dziewcząt i chłopców z terenu całego woj. podlaskiego. Ogólnie wystartowało ok 160 dziewcząt - 170 chłopców na trasach biegowych w Białymstoku na Pietraszach.

Daniel Kulmaczewski okazał się najlepszy startując na 1000 m techniką klasyczną. W biegu na 2000 m. techniką dowolną zajął bardzo wysokie II miejsce. Jest to najlepszy wynik jak do tej pory ucznia naszej szkoły w mistrzostwach województwa. Cała drużyna uplasowała się na III miejscu uznając tylko wyższość dwóch szkół sportowych o profilu narciarstwa biegowego z Białegostoku i Supraśla. Bardzo dobrze zaprezentował się również Dawid Tomaszewski plasując się w pierwszej 10-tce. Uczestnikami drużyny byli również Szymon Chomutnik, Mateusz Fiłonowicz, Dominik Banach. Nasze gratulacje...

Dziewczęta drużynowo zajęły IV miejsce uznając wyższość szkół: Malawicz, Supraśla i Białegostoku. Najlepszą zawodniczką drużyny była Edyta Saniukiewicz z IV klasy. Pozostałe dziewczęta startujące w drużynie: Dominika Supranowicz, Wińsko Marlena, Karolina Olchowik (wszystkie z IV klasy), Paulina Klimasz i Ola Redosz. Nasze gratulacje....

 

 
Zespół Szkół w Szudziałowie 2016